УВАГА: НЕБЕЗПЕКА БОТУЛІЗМУ!

Ботулізм -- це хвороба, що виникає в результаті отруєння токсинами бактерій ботулізму і характеризується важким ураженням центральної і вегетативної нервової системи.

12:44 20.11.2023

ЧИ Є БЕЗПЕЧНИМИ ЕЛЕКТРОННІ СИГАРЕТИ?

16 листопада – Міжнародний день відмови від паління. У цей день прийнято звертати увагу суспільства на шкідливість тютюнопаління та потенційні ризики від куріння для здоров`я людини.

12:40 20.11.2023

Повномасштабне вторгнення росії та введення воєнного стану стали додатковими викликами для галузі освіти

Попри загрозу ракетних обстрілів та сигнали повітряних тривог, у тих регіонах, де не ведуться активні бойові дії, постала необхідність налагодити освітній процес. Адже діти мають відвідувати школу та отримувати знання, щоб мати можливість вступити до вищих учбових закладів та отримати майбутню спеціальність. Можна сказати, що освіта Бердичівського району впоралася з поставленими завданнями, створивши належні, а головне - безпечні умови для всіх здобувачів освіти.

14:50 17.11.2023

Віталій Бунечко: Про відбудову інфраструктурних об’єктів на Житомирщині. ВІДЕО

В етері інформаційного міжрегіонального проєкту “Суспільне. Спротив” провели обговорення щодо поточних результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, у рамках якого Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

10:07 17.11.2023

Від Благодійної організації «Карітас-Спес Україна» надійшло звернення щодо реалізації програми надання допомоги «Ваучери для закупівлі продуктів та засобів для гігієни».

Право отримати ваучери мають внутрішньо переміщені особи (далі – ВПО) з довідкою ВПО після 24.02.2022, серед яких лише:

13:51 16.11.2023

#Безбар’єрність: Слово має значення

Безбар’єрність має широкий спектр і стосується абсолютно всіх галузей. Мова також може бути безбар’єрною. Маркером є вміння коректно говорити про людей із інвалідністю та правильно спілкуватися із ними.

12:26 16.11.2023