Дата: від до Скинути

Кожна гривня рятує опалювальний сезон — сплачувати за  послугу  розподілу  газу потрібно до 20 числа

Кожна гривня рятує опалювальний сезон — сплачувати за послугу розподілу газу потрібно до 20 числа

Кожна оплата —важливий внесок у стабільну роботу газорозподільної системи Житомирської області. За ці кошти газовики Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють стабільний розподіл газу, оперативне відновлення газопостачання і усі необхідні аварійні роботи. Від своєчасної оплати за розподіл газу залежить не тільки належна робота газорозподільної системи, її обслуговування та ремонт, а й забезпечення цілодобової роботи аварійно-диспетчерської служби «104».

15:10 15.12.2023

Члени робочої групи “Прозорість та підзвітність” ознайомилися з новим функіоналом Prozorro

12 грудня, в рамках діяльності робочої групи “Прозорість та Підзвітність” начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з керівниками структурних підрозділів долучився до онлайн-засідання, яке провели фахівці Міністерства економіки та команда Prozorro. Під час засідання було презентовано новий функціонал системи закупівель.

10:39 14.12.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: У Житомирській ОВА було проведено навчання з антикорупційного законодавства

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Олег Хабчук провів навчання з антикорупційного законодавства. Участь у заході взяли уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів Житомирської обласної військової адміністрації, а також особи, відповідальні за здійснення публічних закупівель. Це представники кадрових та юридичних відділів, а також бухгалтера.

10:34 14.12.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів

Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів та проведених закупівель. Наразі група зосереджена на вивченні документації чотирьох проєктів, за якими Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації було оголошено торги.

16:33 08.12.2023

Рятувальники нагадали про правила безпечної поведінки на льоду.

З метою запобігання загибелі людей на водоймах, працівники Бердичівського районного управління провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами району щодо безпечного перебування на замерзлих водоймах.

16:20 08.12.2023