Дата: від до Скинути

Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.

Ветеранські хаби, організовані «своїми» і для «своїх», — це місця, де захисники і захисниці знайдуть розуміння їхніх потреб і проблем, можуть поділитися наболілим, а також отримати допомогу. На базі таких майданчиків працюють уже перевірені фахівці: психологи, юристи, волонтери, яким довіряє ветеранська спільнота і до яких варто звертатися.

16:27 23.04.2024

Порушень на майже пів мільярда гривень виявили аудитори Житомирщини за 3 місяці 2024 року Про це повідомляє Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

За І квартал 2024 року працівники Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели 141 моніторинг та 4 перевірки процедур закупівель. Під час цих заходів було охоплено контролем понад 769 млн грн. Виявлено порушень законодавства на загальну суму 495,9 млн грн, з яких 15,7 млн грн – втрати фінансових ресурсів.

14:45 18.04.2024

Шановні громадяни! Будьте обережні! Електричний струм небезпечний для життя

Не дозволяйте дітям гратися з електроприладами. Не користуйтеся пошкодженими електророзетками та електроприладами із пошкодженою ізоляцією. Не використовуйте електроприлади у вологих приміщеннях. Не включайте одночасно декілька потужних електроприладів в одну розетку. Відключайте з розетки побутові електроприлади, коли ви ними не користуєтесь. Застосовуйте тільки справні запобіжники заводського виготовлення.

10:13 18.04.2024