Доступність публічних послуг у сфері соціального захисту населення

https://nssu.gov.ua/socialni-poslugi/dostupnist-publichnykh-posluh?v=6639d015bf228 1. Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення (для суб'єктів звернення) 2. Анкета оцінювання доступності публічних послуг (для посадових осіб суб'єкта надання)

10:50 15.05.2024

Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина»  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виробничого майданчику тракторної бригади.

14:41 03.05.2024

Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина»  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виробничих майданчиків: зернотоку та тракторної бригади.

14:40 03.05.2024

Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина»  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виробничих майданчиків: зерноскладу, адмінбудівлі та МТФ (молочно-товарної ферми).

14:35 03.05.2024