Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!!! Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» надаватиме грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані на території Вчорайшенської громади.

!!!ОГОЛОШЕННЯ !!!             Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» надаватиме грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані на території Вчорайшенської громади.            Фінансову підтримку – 2220 грн на одну особу в місяць, як грошовий переказ через Ощадбанк, надаватимуть протягом трьох місяців.              На отримання такої допомоги можуть розраховувати внутрішньо переміщені особи, хто не отримував грошову допомогу від інших гуманітарних організацій.              ВПО, які ще не отримували допомоги просимо терміново повідомити відповідний старостинський округ, а у с. Вчорайше звернутися до відділу соціального захисту і охорони здоров’я населення Вчорайшенської сільської ради (0977409454).

11:05 08.08.2022