Стартував конкурс відбору громад для створення проєктів місцевого відновлення!

За підтримки уряду Великої Британії (UK Aid) ми оголошуємо конкурс для відбору українських громад, аби підтримати їх у розробці планів відновлення в межах спільного проєкту «Раннє відновлення України».

12:26 19.10.2023

#Безбарєрність: Шість лікарень Житомирщини надають безоплатну стаціонарну реабілітаційну допомогу

Наразі у Житомирській області військові та цивільні зможуть безоплатно пройти реабілітацію в стаціонарі у 6 кластерних та надкластерних лікарнях із 11. До кінця 2023 року, на виконання доручення міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, така допомога стане доступною й у решті лікарень відповідного рівня області.

14:35 18.10.2023

На Буковині розширюють співпрацю з Румунією

Відбулося засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва у Чернівецькій області, в рамках якого учасники обговорили розширення міжнародної співпраці регіону та громад.

10:08 18.10.2023