Дата: від до Скинути

Безбар’єрність: Віктор Градівський провів нараду щодо виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії безбар’єрного простору

Сьогодні, 24 жовтня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віктора Градівського відбулася нарада на тему: «Про виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії безбар’єрного простору».

11:04 25.10.2023

#СтопШахрай: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті

Сьогодні важко уявити наш світ без онлайн-реальності. Інтернет проник у більшість аспектів нашого повсякденного життя. Завдяки йому, ми можемо легко закуплятись, оплачувати рахунки, замовляти страви з ресторанів або навіть знайти місце для проживання. Проте ця зростаюча залежність від віртуального світу привела до посилення шахрайської активності. Як забезпечити себе в мережі та уникнути шахрайства? Ось кілька порад, які допоможуть уникнути шахрайства в інтернеті:

11:02 25.10.2023

#Безбарєрність: У Житомирі відбувся круглий стіл на тему: «Включення жінок – лідерок з інвалідністю в діяльність Житомирських територіальних громад»

18 жовтня, в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», відбувся круглий стіл на тему: «Включення жінок – лідерок з інвалідністю в діяльність Житомирських територіальних громад».

12:27 19.10.2023