Дата: від до Скинути

#ТиЯк?: У Житомирі відбувся фінальний психологічний тренінг в рамках проєкту «Жіноча єдність – сила для Перемоги!»

У переддень Різдвяних свят у Житомирі відбувся фінальний психологічний тренінг в рамках проєкту «Жіноча єдність – сила для Перемоги!» для жінок-членкинь родин військових.

09:30 01.01.2024

У рамках програми #ПрозорістьТапідзвітність начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк особисто ознайомилася з ходом виконання робіт по будівництву даного укриття.

Відпускаючи своїх дітей на навчання, батьки мають бути впевненими, що ті знаходяться у безпеці. На Житомирщині органи влади усіх рівнів з перших днів повномасштабного вторгнення російської армії системно працюють над тим, щоб зберегти життя та здоров’я маленьких українців.

11:37 28.12.2023

Всеукраїнське опитування

Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https//survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

10:37 21.12.2023

За підсумками засідання робочої групи «Прозорість та Підзвітність» скасували тендер на загальну суму понад 3 млн грн

На цьому тижні за підсумками засідання робочої групи «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації скасували тендер на загальну суму понад 3 млн грн.

12:08 18.12.2023