A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Працівники громади

Керівництво Вчорайшенської сільської ради:

Голова громади – Черешнюк Олександр Миколайович

Секретар ради – Гурко Світлана Вікторівна

Заступник сільського голови – Іщук Олександр Анатолійович

Керуюча справами ( секретар ) виконавчого комітету – Єрмашкевич Наталія Сергіївна


 Старости:

1) Новочорнорудський старостинський округ – Утченко Тетяна Олексіївна

2) Чорнорудський старостинський округ -  

3) Малочернявський старостинський округ – Чиж Валентина Анатоліївна

4) Бистріївський старостинський округ – Добрянський Василь Миколайович

5) Шпичинецький старостинський округ – Шокал Василь Петрович

6) Роставицький старостинський округ – Павлюк Олександр Миколайович

7) Малонізгурецький старостинський округ – Минайлюк Сергій Іванович

8) Крилівськи старостинський округ – Захарчун Віталій Володимирович


Виконавчі органи сільської ради:

Загальний відділ:

1) Верба Валентина Олександрівна-  діловод Бистріївського старостинського округу

2) Макогон Микола Якович - діловод Крилівського старостинського округу

3) Івасенко Володимир Якович-  діловод Новочорнорудського старостинського округу

5) Моргун Тетяна Анатоліївна діловод Чорнорудського старостинського округу

6) Гурко Алла Вікторівна -  діловод Малочернявського старостинського округу

7) Цимбал Марія Василівна діловод Шпиченецького старостинського округу

8) Пехшвелашвілі Зіна Володимирівна- спеціаліст І категорії Вчорайшенської сільської ради

9) Пшенична Наталія Миколаївна -діловод Роставицького старостинського округу.


Відділ земельних ресурсів:

Начальник Земельного відділу     Піряник Юрій Миколайович 

Провідний спеціаліст землевпорядник  – Зубрейчук Тетяна Юріївна

Землевпорядник – Фальківський Василь Миколайович

Землевпорядник - Мушак Мар'яна Іванівна


Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності:

1)Миколюк Лариса Василівна- начальник фінансового відділу

2) Константінова Ірина Григорівна заступник головного бухгалтера

3) Закусіло Лариса Володимирівна бухгалтер І категорії         

4) Фальківська Тетяна Валентинівна бухгалтер І категорії


Відділ освіти, молоді, культури, туризму і спорту:

1) Бондар Лариса Анатоліївна - начальник відділу

2) Дзюбко Олена Вікторівна - спеціаліст

3) Ісак Альона Сергіївна- спеціаліст відділу культури, молоді, туризму і спорту

Інші спеціалісти:

1) Ковальчук Олена Володимирівна - головний спеціаліст-юрисконсульт

2) Степанок Ольга Іванівна - головний економіст

3) Білецька Тамара Анатоліївна-  спеціаліст 1 категорії

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора