A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Ружинський район

Працівники громади

Керівництво Вчорайшенської сільської ради:

Голова громади – Черешнюк Олександр Миколайович

Секретар ради – Гурко Світлана Вікторівна

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів – Іщук Олександр Анатолійович

Керуюча справами ( секретар ) виконавчого комітету – Касянчук Тетяна Миколаївна


В.о. старости:

1) Новочорнорудський старостинський округ – Івасенко Володимир Якович

2) Чорнорудський старостинський округ -  Гутівський Олександр Володимирович

3) Малочернявський старостинський округ – Опалінський Олександр Зифридович

4) Бистріївський старостинський округ – Добрянський Василь Миколайович

5) Шпичинецький старостинський округ – Шокал Василь Петрович

6) Роставицький старостинський округ – Павлюк Олександр Миколайович

7) Малонізгурецький старостинський округ – Хабуда Леся Миколаївна

8) Крилівськи старостинський округ – Лизогуб Сергій Степанович


Виконавчі органи сільської ради:

Загальний відділ:

1) Верба Валентина Олександрівна-  діловод Бистріївського старостинського округу

2) Макогон Микола Якович - діловод Крилівського старостинського округу

3) Дринькевич Людмила Миколаївна діловод Малонизгорецького старостинського округу

4) Утченко Тетяна Олексіївна діловод Новочорнорудського старостинського округу

5) Моргун Тетяна Анатоліївна діловод Чорнорудського старостинського округу

6) Саківська Людмила Василівна діловод Малочернявського старостинського округу

7) Цимбал Марія Василівна діловод Шпиченецького старостинського округу

8) Пехшвелашвілі Зіна Володимирівна діловод Вчорайшенської сільської ради

9) Пшенична Наталія Миколаївна діловод Роставицького старостинського округу.


Відділ земельних ресурсів:

Начальник Земельного відділу     Піряник Юрій Миколайович 

Провідний спеціаліст землевпорядник  – Зубрейчук Тетяна Юріївна

Землевпорядник – Шевчук Таїса Цезарівна 

Землевпорядник – Фальківський Василь Миколайович


Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності:

1) Синюченко  Галина Василівна головний бухгалтер

2) Константінова Ірина Григорівна заступник головного бухгалтера

3) Закусіло Лариса Володимирівна бухгалтер І категорії         

4) Фальківська Тетяна Валентинівна бухгалтер І категорії

5) Білецька Тамара Анатоліївна бухгалтер 1 категорії.


Інші спеціалісти:

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора