Дата: від до Скинути

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо реалізації проєкту “Центр безпеки громадян” у с. Велика Хайча

Під час брифінгу йшлося про джерела фінансування даного проєкту, концепцію капітального ремонту а також основні особливості даного проєкту.

14:19 03.11.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ А

Гепатит А, більш відомий як «хвороба Боткіна», це запальне інфекційне захворювання печінки харчового походження. Інфікування відбувається переважно через споживання забрудненої їжі, брудної води або під час близького контакту з хворим. Гепатит А зберігається протягом тижня при кімнатній температурі в сухому середовищі, у воді — від 3 до 10 місяців, у випорожненнях — до 30 діб. Проте ВГА гине через 5 хв кип’ятіння. Інкубаційний період вірусного гепатиту А зазвичай триває 14–28 днів. Серед найпоширеніших симптомів: слабкість та втомлюваність; підвищення температури тіла; втрата апетиту; діарея; блювота; неприємні відчуття в животі; важкість у правому підребер’ї; потемніння сечі; жовтяниця. Для профілактики інфікування ВГА існує безпечна та ефективна вакцина. Вона є рекомендованою, тобто не включеною в обов'язковий календар щеплень, вакцинація осіб проти вірусного гепатиту А проводиться за епідемічними показаннями. Аби вберегти себе від захворювання необхідно дотримуватися наступних рекомендацій: • ретельно мити фрукти й овочі перед приготуванням їжі; • не використовувати воду з неперевірених джерел, будь-яку небутильовану воду слід обов’язково кип’ятити перед вживанням; • не купувати продукти на стихійних ринках • не вживати молочні продукти домашнього виробництва без термічної обробки • мити руки перед вживанням їжі та після кожного відвідування туалету. Якщо особа помітила симптоми захворювання, рекомендовано негай звернутися до сімейного лікаря для подальшого лікування.

17:40 01.11.2023

Раннє втручання – ключ до гармонійного розвитку дитини та до покращення життя всієї сім’ї

Раннє втручання – це система послуг та підтримки для дітей до 4-х років, які виявляють порушення у розвитку або мають ризик їх виникнення. Мета раннього втручання полягає у виявленні та адекватній реакції на можливі проблеми або відхилення у розвитку дитини на ранніх етапах, щоб оптимізувати її можливості для здорового та гармонійного розвитку.

17:39 01.11.2023

#СтопШахрай: Як уберегтися від кредитних шахраїв?

Шахраї можуть використовувати ваші паспортні дані, отримані через необачність або крадіжку, для оформлення кредиту на ваше ім’я. Якщо ви залишали свій паспорт без нагляду, розміщували скан-копії в мережі, втратили документи, будьте уважні до отримання офіційних листів про заборгованість.

17:38 01.11.2023

Віталій Бунечко: Продовжуємо посилювати контроль за належним використанням бюджетних коштів

30 жовтня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав меморандум про взаємодію та співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та ТзОВ «YouControl».

17:37 01.11.2023