A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Головна

Дата: від до Скинути

Рестратори по Вчорайшенській сільській територіальній громаді реєстру надавачів соціальних послуг

Структурним підрозділам з питань соціального захисту населення (далі - реєстратори), які  забезпечують збір та узагальнення інформації у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці щодо надавачів соціальних послуг, а також надавачам соціальних послуг більше не потрібно подавати таку інформацію до Міністерства соціальної політики України. 

16:12 09.06.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг в.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області

В.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про податкові відносини в умовах воєнного стану.

11:40 08.06.2023

Створено офіційний канал з оперативною інформацією про ситуацію на Херсонщині

У звʼязку з підтопленням Херсонської області внаслідок підриву окупантами дамби Каховської ГЕС Кабінет міністрів України створив Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

08:57 08.06.2023

Профілактика нещасних випадків – складова безпеки праці

Основними причинами настання нещасних випадків та професійних захворювань (отруєнь) є невиконання вимог інструкцій з охорони праці, особиста необережність потерпілого, травмування (смерть) внаслідок протиправних дій інших осіб, невиконання посадових обов’язків, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспорту загального користування та незадовільний стан виробничого середовища (перевищення гранично допустимого рівня небезпечних та шкідливих виробничих факторів).

17:23 07.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора