Дата: від до Скинути

ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.

14:38 22.01.2024

#плічопліч: Бердичівський район активно долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це повідомили начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк та та амбасадорка змагань – чемпіонка Європи з легкої атлетики Юлія Олішевська під час тренування шкільних команд Ліцея №15 міста Бердичева.

12:20 19.01.2024

#плічопліч: Спортивне орієнтування – спорт, що допомагає знайти шлях до перемоги 🏃🏻‍♀️🗺🧭

Спортивне орієнтування – це унікальний вид спорту, що поєднує в собі фізичну витривалість, стратегічне планування і навички орієнтування на місцевості. Цей вид спорту виник на початку 20-го століття у Скандинавії як військове навчання, але згодом трансформувалося в популярний цивільний спорт.

16:23 17.01.2024

#ПрозорістьТаПіздвітність Людмила Димидюк перевірила будівництво укриття при одному з начальних закладів Бердичівської громади

Розпорядженням начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк створено робочу групу «Прозорість і доступність», яка має контролювати раціональне використання коштів територіальними громадами Бердичівського району. Вона вже приступила до роботи та розпочала аналіз витрат, які здійснюються міськими, сільськими і селищними радами з метою недопущення проявів корупції.

11:30 17.01.2024