Відділ ЦНАП

Оголошення !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

До уваги мешканців зареєстрованих у Вчорайшенській громаді! Вчорайшенська сільська рада розпочала ведення Реєстру територіальної громади (РТГ). Головне завдання  реєстру - це забезпечити єдину, загальну систему обробки даних про мешканців громади включно з адресним довідником. Тому, просимо кожного мешканця населеного пункту з’явитися у свій старостинський округ, а у с. Вчорайше відвідати Відділ «Центр надання адміністративних послуг» для проведення актуалізації даних. При собі необхідно мати документи, які посвідують особу(паспорт, інд.код, свідоцтво про народження, право власності на будинок).

10:50 15.02.2022

????З 1 лютого розпочинається дослідна експлуатація ЄІССС в Вчорайшенській громаді та навчання для запуску дослідної експлуатації Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

15:00 27.01.2022

Дія. Платформа Центрів

Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг (далі – Платформа Центрів Дія).

14:48 29.10.2021