Гостра реакція на стрес та які її можливі наслідки.

Підступні ворожі обстріли несуть не лише руйнування та загрозу фізичному здоров’ю, а й сильний стрес, здатний змінювати життя людей, які опинилися в епіцентрі лиха. Щоразу у новинах ми чуємо про потерпілих, які зазнали гострої реакції на стрес. І події цього ранку, на жаль, не виключення.

09:37 23.01.2024

Знайомимо з національними амбасадорами проєкту #Жан_Беленюк – Олімпійський чемпіон, чемпіон світу , переможе Європейських Ігор з греко-римської боротьби 🤼‍♂️, а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

#Жан_Беленюк – Олімпійський чемпіон, чемпіон світу , переможе Європейських Ігор з греко-римської боротьби , а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

09:11 23.01.2024

ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.

14:38 22.01.2024