Пташиний грип - симптоми та профілактика хвороби

У зв'язку з ускладненням епізоотичної ситуації з грипу птиці Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області рекомендує громадянам, які утримують курей, гусей, качок, індиків, перепелів, голубів, фазанів та інших птахів, щоб мінімізувати ризик занесення грипу птиці в особисті домогосподарства дотримуватись таких обов’язкових заходів:

13:31 12.02.2024

У наступному сезоні: цифрові інновації у світі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"!

Друзі, ділимося новиною: у наступному сезоні Всеукраїнських шкільних ліг нас чекає повна цифровізація організаційних процесів, яка принесе безліч нововведень та полегшень для всіх учасників.

14:16 09.02.2024

🚨Чим зайнятися в укритті, поки лунає сирена🧐

Друже, ти вже знаєш, що Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги дбають про твою безпеку. На час повітряних тривог змагальний процес призупиняється і ти разом зі своєю командою мусиш пройти в укриття

11:01 09.02.2024