Дата: від до Скинути

#плічопліч: Житомирщина приєдналася до відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Сьогодні, 05 лютого, у Житомирі відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування. Цей захід став частиною наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який зібрав понад 100 учасників, готових демонструвати свою спритність, витривалість та командний дух.

12:12 06.02.2024

До уваги жителів громади!

З 09 лютого 2024 рокупо населеним пунктам нашої громади подорожуватимуть«Мобільні медичні бригади СРЗ» (сфера репродуктивного здоров’я), якіпрацюють з первинною та  вторинною ланками медичної допомоги населенню, а саме -акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики. Мобільна бригада надає наступні послуги:

12:08 06.02.2024

✅️Спортивний талісман Житомирщини обрано!

Спільно з вами обирали символ Житомирщини у змаганнях “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”, які започатковано за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

16:40 05.02.2024