АТОПІЧНА ЕКЗЕМА: ПРИЧИНИ, ПРОФІЛАКТИКА

14 вересня відзначається Всесвітній день атопічної екземи. Він бувзаснований в 2018 році для підвищенняобізнаності про цю хворобу в усьомусвіті і по всійЄвропі.

12:27 14.09.2023

Змагайтеся за призи у «Вікі любить пам’ятки» — подавайте фото/відео для Вікіпедії!

З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 — найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Цьогоріч він пройде вже дванадцятий раз. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

11:22 14.09.2023

Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Громадської організації «Ла Страда-Україна» працює з 2013 року. Вона цілодобова та безкоштовна.

За вказаними номерами можна поспілкуватися з психологами, соціальними працівниками чи педагогами, і навіть юристами — обговорити ваш стан, поділитися тривогами або ж отримати консультацію з приводу порушення ваших прав.

12:27 12.09.2023

Пропонуємо вашій увазі ще один сюжет із добірки "4 роки. Підсумки".

Повномасштабна війна, призупинила багато масштабних проєктів, які були спрямовані на модернізацію соціальної інфраструктури в громадах області. Зараз в нас є один - головний пріоритет - це посилення обороноздатності та боротьба за нашу Перемогу. Але після цього ми обов'язково розпочнемо масштабне відновлення, щоб зробити громади області та України сучаснішими та потужнішими ніж вони були до війни.

16:58 11.09.2023