Дата: від до Скинути

Близько 1 млрд гривень виділять на відновлення житла і соціальної інфраструктури Харківщини

За результатами Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, присвяченому Харківщини, радник заступника керівника Офісу Президента Олексій Рябикін розповів про подальші плани щодо відбудови Харківщини.

13:57 21.09.2023

В Україні розпочалися обласні засідання Конгресу

Виконавчий секретар Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба розповів про проведення обласних засідань Конгресу у ряді регіонів України.

14:18 15.09.2023

Під головуванням Андрія Єрмака відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

14 вересня за дорученням Президента України відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака.

14:16 15.09.2023

Віктор Градівський та Олег Шарварко взяли участь у Конгресових слуханнях на тему: «Про згуртованість і регіональний розвиток в контексті підготовки вступу України до ЄС»

Сьогодні, 15 вересня, заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський та керівник апарату ОВА Олег Шарварко у режимі онлайн долучилися до Конгресових слухань на тему: «Про згуртованість і регіональний розвиток в контексті підготовки вступу України до ЄС», які відбуваються в м. Ужгород.

14:14 15.09.2023

Ментальне здоров’я входить до п’ятірки найбільших глобальних викликів майбутнього – результати дослідження

На замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, який пройшов 6 вересня у Києві за ініціативою першої леді Олени Зеленської, британська компанія Alligator Digital провела дослідження щодо ментального здоров’я та ставлення до нього в різних країнах світу.

10:26 15.09.2023