#безбар’єрність: Що варто знати про безбар’єрність?

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

11:50 21.08.2023

#Плічопліч: Процес відновлення будинків у Трифонівці активно триває

Бригади будівельників Житомирщини продовжують активно відновлювати Трифонівку, що на Херсонщині. Будинки по вулиці Миру вже мають нові вікна та дахи, на решті об’єктів триває заміна покрівлі, дверей та вікон.

14:31 18.08.2023

Радянське та пострадянське виховання лишили нам страх і недовіру до всього, що має частинку «психо-».

Та часи змінюються, і сьогодні ми вчимося піклуватися про ментальне (психічне) здоров’я так само, як і про фізичне. Звикаємо до того, що всі наші емоції нормальні, що плачуть не лише діти й жінки, що звернутися по допомогу до спеціаліста — не соромно.

14:13 17.08.2023

Підніміть руку, хто тренує усвідомленість ✋🏻 Пам’ятаєте, ми говорили про те, як тривалі стрес і втома можуть затьмарювати нашу свідомість? Коли емоції переповнюють, ми ніби втрачаємо зв’язок із реальністю, і з повноцінного життя переходимо на режим «

Усвідомленість — вміння вирватися з лап стресу та зосередити увагу на моменті тут-і-зараз — можна тренувати. І що дуже тішить — для цього не треба дертися в гори чи пізнавати вчення буддистів. Допоможуть прості техніки, які можна повторювати будь-де: вдома, в офісі чи навіть на станції метро.

15:55 16.08.2023