Дата: від до Скинути

20 вересня відбулося обласне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням Олексія Кулеби

В рамках засідання з представниками органів центральної влади, обласної військової адміністрації, органами місцевого врядування вдалося обговорити ряд важливих для регіону сьогодні питань.

14:06 21.09.2023

#ТиЯк?: Як правильно виражати свої емоції? ІНФОГРАФІКА

Емоційна природа людини розвивалася паралельно з іншими еволюційними процесами, і сьогодні ми можемо ідентифікувати понад 100 відтінків почуттів. Але мало їх просто розрізняти, потрібно вміти правильно висловлювати, оскільки саме емоції закладають основу будь-яких міжособистісних відносин, а також безпосередньо впливають на самовідчуття людини.

14:02 21.09.2023

Близько 1 млрд гривень виділять на відновлення житла і соціальної інфраструктури Харківщини

За результатами Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, присвяченому Харківщини, радник заступника керівника Офісу Президента Олексій Рябикін розповів про подальші плани щодо відбудови Харківщини.

13:57 21.09.2023

В Україні розпочалися обласні засідання Конгресу

Виконавчий секретар Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба розповів про проведення обласних засідань Конгресу у ряді регіонів України.

14:18 15.09.2023

Під головуванням Андрія Єрмака відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

14 вересня за дорученням Президента України відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака.

14:16 15.09.2023