Дата: від до Скинути

Наступний сюжет із добірки "4 роки. Підсумки" присвячений тому, як Житомирщина пройшла пандемію COVID-19.

Коронавірус став серйозним викликом для нас усіх. Проте, у підсумку ми стали сильніше, навчилися спільними зусиллями долати найнеочікуваніші проблеми й суттєво покращили технічне оснащення наших медичних закладів.

12:45 11.09.2023

Віктор Градівський долучився до зустрічі щодо визначення плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

07 вересня за участю Радника – уповноваженого Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної відбулася зустріч щодо визначення плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 372-р.

11:07 11.09.2023

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЛЕГІОНЕЛЬОЗ?

У сусідній Польщі у липні та серпні було зафіксовано  спалах рідкісного інфекційного захворювання – легіонельозу. Захворіли понад 160 чоловік, померли – 19. Нині спалах поволі пішов на спад.  Варто були обізнаним про  це захворювання, аби за можливості уникнути інфікування.

14:13 08.09.2023

«Вирощував для власного вжитку»: на Бердичівщині поліцейські вилучили наркотичні рослини

Про те, що житель Вчорайшенської громади вирощує на городі коноплі, стало відомо поліцейським. Відтак 6 вересня дізнавачі Бердичівського райвідділу в його обійсті провели санкціонований обшук.

11:49 08.09.2023

За перше півріччя 2023 року ЦНАПами та ВРМ Житомирщини надано майже 400 тисяч адміністративних послуг

В ході децентралізації громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Зокрема, постійно розширюється перелік послуг, які можуть надаватися на місцях. Мешканці громад очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг. Саме тому в громадах створюються сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) — єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

15:38 06.09.2023