#плічопліч: Підсумки тижня «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» на Житомирщині

Дата: 04.03.2024 12:54

З 20 лютого по 3 березня, у 29 громадах Житомирщини відбулись змагання у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Учасниками стали 260 команд, які змагались у 5 видах спорту. Загальна кількість проведених ігор - 237, залучивши до участі 3549 учнів.

За результатами змагань 50 команд отримали право взяти участь у наступному, районному етапі. Це значуща подія для кожного учасника, адже перемога на такому рівні відкриває шлях до нових спортивних вершин та можливостей.

Організатори змагань висловлюють вдячність всім учасникам та тренерам, які доклали зусиль для проведення цього масштабного спортивного заходу.

#разомпереможемо

#плічопліч