Дата: від до Скинути

Ви як? Мабуть, знову купа справ і не факт, що поснідали сьогодні. Хотіли нагадати, аби ви не забували про психологічну гігієну та знаходили трохи часу для себе

Турбота про ментальне здоров’я — це не лише дихання чи сеанси психолога. Пам’ятаєте, ми порівнювали психіку з батарейкою? Щоб рухатися далі, ми маємо відпочивати — так влаштований організм. Та й відпочивати можна по-різному, а саме поєднувати приємне з корисним:

12:53 11.08.2023

#Плічопліч: Разом з іншими областями ми обов’язково відновимо населенні пункти Херсонщини. ФОТО

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці.

10:09 11.08.2023

Оголошується Третій щорічний конкурс історій  “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”

Оголошується Третій щорічний конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”

Вже понад півтора року українці як ніколи об’єднані. Попри всі спроби ворога розділити нашу націю, ми єднаємося заради нашої спільної перемоги та заради європейського демократичного майбутнього України.

10:31 10.08.2023