Дата: 09.02.2024 12:00

08.02.2024 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Вчорайшенської сільської ради.  На якому були присутні 15 членів виконавчого комітету. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
Всього члени виконавчого комітету розглянули 15 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.
У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей. Слухали також питання про роботу закладів культури нашої громади.
Розглянуто заяву громадян про надання дозволу на видалення зелених насаджень прийнято відповідні рішення. Окремо було обговорено членами виконкому та підтримано рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги. Причому, адресну матеріальну допомогу надано не лише на лікування, а й на поховання військовослужбовця.
Окрім того було  розглянуто та затверджено перелік на отримання компенсацій за тимчасове розміщення ВПО. Погоджено перелік об’єктів для відпрацювання громадських робіт неповнолітніми засудженими особами на території Вчорайшенської територіальної громади на 2024-2026 р. р.