A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Головна

Дата: від до Скинути

Словник ментального здоров'я #Тияк?

Ми часто чуємо «у мене якась апатія», «мене накриває депресія…», та чи правильно розуміємо ці терміни? Чи знаємо, у чому різниця? Чи можемо відрізнити сильну втому від хвороби?

12:45 30.08.2023

Школярики, ви як? А ви, батьки?

Початок навчального року змушує усіх нас хвилюватися, і це нормально. Адже до стресових умов додаються новий режим, взаємодія дітей з однолітками та вчителями, адаптація до нових уроків, а ще багато питань безпеки. Усе це потребуватиме додаткових зусиль і може стати ще одним джерелом стресу. Як з цим справлятися, поговоримо на першому уроці 1 вересня 

14:57 29.08.2023

До уваги жителів громади!

      З 4 вересня 2023 року по населеним пунктам нашої громади подорожуватимуть мобільні медичні бригади Товариства Червоного Хреста, які працюють первинною ланкою медичної допомоги населенню. Пріоритетною групою населення є тимчасово переміщені особи ( ВПО), малозабезпечені та інваліди. Допомога, яку надають мобільні медичні бригади носить консультативно- психологічний характер. Бригада складається з лікаря, медсестри і водія. Спеціалісти проводять загальнолікарські обстеження (опитування , огляд,  вимірювання тиску, пульсоксиметрія, глюкометрія, аускультація, пальпація). 

12:52 29.08.2023

#безбар’єрність: 6 правил безбар’єрного спілкування

Безбар’єрність – не тільки про людей з інвалідністю, безбар’єрність – це про кожного з нас. Можливість вільно та безпечно пересуватися містом – звичайно ж, це відсутність бар’єрів. Але дивимося ширше – вільний доступ до інтернету, можливість навчатися незалежно від віку чи стану здоров’я, рівне право до працевлаштування у чоловіка і жінки чи людей старше 45 років, заняття танцями чи спортом у будь-якому віці – це все про безбар’єрність також.

11:09 28.08.2023

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Хочемо більше розповідати про лінії психологічної допомоги та звикати відкриватися, коли емоції б’ють через край.

Лінія емоційної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) — це безкоштовна та анонімна допомога кваліфікованих психологів, які готові вислухати вас при будь-яких запитах для покращення емоційного стану.

11:09 28.08.2023

#Плічопліч: Відновлення вулиці Зелена у селі Трифонівка

У селі Трифонівка на Херсонщині, у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”, Житомирськими будівельниками тривалий час ведуться відновлювальні роботи, спрямовані на відбудову будівель та інфраструктури.

09:28 25.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора