Памʼятаємо, що ви любите вправи на усвідомленість (або ж майндфулнес)

Це справді класний інструмент боротьби зі стресом і тривожністю — водночас приємний і доступний всюди. Головне — зосередитися на моменті «тут і зараз» та залучити якомога більше органів чуття.

11:21 29.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність:  Про можливе нецільове використання бюджетних коштів повідомити може кожен

#ПрозорістьТаПідзвітність: Про можливе нецільове використання бюджетних коштів повідомити може кожен

Діяльність робочих груп “Прозорість та Підзвітність” на Житомирщині спрямована на зміну відношення громад, а також бюджетних установ до проведення закупівель за бюджетний кошт під час війни. Головне завдання – запобігти проведенню тендерів, нагальна необхідність яких є неочевидною.

16:41 27.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Програма USAID АГРО надасть 5,6 млн грн на втілення проєкту із запобігання корупції в сфері земельних відносин

Прогрес у протидії корупції є ключовою умовою не тільки на шляху набуття Україною членства в ЄС і НАТО, а й критично важливим завданням під час воєнного стану. Щоб зменшити корупційні ризики у земельних відносинах та посилити захист прав землевласників та замлекористувачів, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) надасть 5,6 млн грн фінансування на розробку та втілення проєкту із запобігання корупції та рейдерству.

16:39 27.02.2024