A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Головна

Дата: від до Скинути

Рятувальники закликають не провокувати пожежі в природних екосистемах.

Протягом тижня рятувальники Бердичівського районного управління здійснили 14 рейдових виїздів по запобіганню пожеж у екосистемах. Складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 77-1 КУпАП - спалювання сухої рослинності.

11:42 04.09.2023

ЧИСТОТА РУК – ОСНОВА ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ

   Щороку  3 вересня  відзначається  Всесвітній день гігієни.  Поняття гігієни дуже широке та включає  в себе багато складових. Особиста гігієна -- це базове поняття чистоти, охайності та догляду за тілом.   Звички, пов'язані з особистою гігієною,  позитивно впливають на здоров'я та запобігають можливим захворюванням та інфекціям.

09:27 04.09.2023

Вилучення військового ПДФО в громад позбавить їх можливості допомагати армії та місцевим жителям – експерти АМУ

Вилучення податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), який надходить до місцевих бюджетів від зарплат військовослужбовців, ослабить громади, позбавить їх можливості допомагати силам оборони та надавати якісні послуги жителям, і при цьому не принесе жодних плюсів для Збройних сил України.

09:24 04.09.2023

Під час вступного слова до учасників Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад керівник Офісу Президента та головуючий заходу Андрій Єрмак наголосив, що усі представники різних рівнів та гілок влади мають працювати системн

“Поки Сили оборони звільняють територію України від російських окупантів, маємо забезпечити нормалізацію життя там, де це можливо”, - наголосив керівник Офісу Президента.

17:18 31.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора