Дата: від до Скинути

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримкиLobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

10:21 12.04.2024

На Бердичівщині триває ІІІ районний етап Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч"

У середу, 10 квітня, на базі Бердичівського фахового педагогічного коледжу відбуваються змагання з волейболу серед дівчат. Шість команд закладів загальної освіти Бердичівського району, які перемогли у громадах під час попереднього, територіального етапу, змагаються між собою за право представляти наш район на обласному рівні.

11:07 11.04.2024

Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

Ми бачимо неймовірну кількість кадрів жорстокості, не спимо ночами, волонтеримо і продовжуємо вимагати від себе тієї ж продуктивності, тієї ж наснаги і настрою, що й раніше.

15:35 08.04.2024

Урочисте відкриття районного етапу Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч" відбулося цієї п'ятниці у Бердичівському районі на базі Бердичівського педагогічного коледжу.

Це стало по-справжньому захоплюючою подією для учасників та гостей змагань. Перші поєдинки з волейболу серед чоловіків відзначилися запальним драйвом вболівальників, безкомпромісною боротьбою команд за перемогу та видовищністю.

09:26 08.04.2024

Прозорість та підзвітність: Всі дані про громади на одній платформі: запущено сервіс Clarity Hromada

Накопичення статистичних даних, їхня систематизація, оновлення і пошук — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади, допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, стає основою для якісної аналітики.

11:32 05.04.2024