Оголошення !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дата: 15.02.2022 10:50

До уваги мешканців зареєстрованих у Вчорайшенській громаді!
Вчорайшенська сільська рада розпочала ведення Реєстру територіальної громади (РТГ). Головне завдання  реєстру - це забезпечити єдину, загальну систему обробки даних про мешканців громади включно з адресним довідником.
Тому, просимо кожного мешканця населеного пункту з’явитися у свій старостинський округ, а у с. Вчорайше відвідати Відділ «Центр надання адміністративних послуг» для проведення актуалізації даних. При собі необхідно мати документи, які посвідують особу(паспорт, інд.код, свідоцтво про народження, право власності на будинок).

Особам, які не пройдуть актуалізацію даних  до 01.03.2022 року в програмі РТГ, не будуть надаватися довідки, витяги.

Також зазначені особи  не зможуть звернутися за призначенням всіх видів допомог, пільг та субсидій.

Переконливо просимо з максимальною серйозністю віднестися до цієї роботи всіх жителів нашої громади.