A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

З 1 лютого розпочинається дослідна експлуатація ЄІССС в Вчорайшенській громаді та навчання для запуску дослідної експлуатації Єдиної інформаційної системи соціальної сфери

Дата: 27.01.2022 15:00
Кількість переглядів: 398

????З 1 лютого розпочинається дослідна експлуатація ЄІССС в Вчорайшенській громаді та навчання для запуску дослідної експлуатації Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

«Для громадян це доступність і швидкість. Це дає змогу відійти від паперових документів, безлічі копій та уникнути банальних хвилювань, що спливає термін дії будь-якої довідки. Люди зможуть бачити та контролювати всю інформацію про себе щодо соціального захисту в особистому електронному кабінеті. Замість 1.5 місяці очікування соціальної допомоги людина зможе її отримати за декілька днів.

????Для громад це впорядкування здійснення соціальних виплат та верифікація їх одержувачів, а також забезпечення електронного обміну інформацією між державними органами. Замість 10+ різних не пов’язаних між собою реєстрів буде єдина інформаційна система, в якій легко навчитися працювати та надавати будь-яку послугу за одним алгоритмом.

Найближчими роками до системи увійдуть усі види соціальних виплат – від пенсій та субсидій до виплат по малозабезпеченості і допомоги по безробіттю. 

До неї також будуть включені всі 125 адміністративних послуг соціального характеру. Тобто, ми вперше на практиці реалізуємо принцип єдиного соціального вікна».

Цифрова трансформація соціальної сфери сприяє спрощенню процедур оформлення тих чи інших видів соціальної підтримки, надає більше можливостей зробити це дистанційно, без відвідування установ, створюються умови для людей, щоб цей процес був для них максимально комфортним.

Наразі вже включено 6 допомог до ЄІССС:

???? державна соціальна допомога особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю;

????допомога на дітей одиноким матерям;

???? допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

????державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям;

???? допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною

????допомога при усиновлені дитини.

І вже до кінця року їх буде 34.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора