Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Дата: 03.05.2024 14:41

Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина»  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виробничого майданчику тракторної бригади.

1. Повне та скорочене найменування суб'єкта господарювання: Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина» (ПСП «Батьківщина»).
  2. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 32226442.
  3. Місцезнаходження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: Україна, 13611, Житомирська область, Бердичівський р-н (Ружинський  р-н), село Шпичинці, вулиця Першотравнева, тел. +380 (41) 389-53-43, e-mail: pavlova.batkivshina@ukr.net
  4. Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика: Житомирська область, Бердичівський р-н (Ружинський  р-н), с. Роставиця, вул. 40-річчя Перемоги, 143а.
  5. Мета отримання дозволу:  Отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту.
  6. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: зазначений об’єкт не підпадає під оцінку впливу на довкілля.
  7. Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Основна діяльність підприємства на виробничому майданчику пов’язана з обслуговуванням автотракторної техніки.. Викиди забруднюючих речовин здійснюються в атмосферне повітря від: опалювального обладнання, що працює на твердому паливі, зберігання палива в резервуарах, паливороздавальних колонок, металообробного та зварювального обладнання, в процесі роботи  електрогенератора.
  8. Відомості щодо видів та обсягів викидів: В атмосферне  повітря здійснюються викиди: заліза та його сполук (у перерахунку на залізо) – 0,01 т/рік, мангану та його сполук (у перерахунку на діоксид мангану) – 0,0012 т/рік, ,речовин у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,322 т/рік, оксиди азоту – 0,17 т/рік, аміаку – 0,000001 т/рік, азоту (1) оксид [N2О] – 0,00002 т/рік, сірки діоксид – 0,000004 т/рік, оксид вуглецю – 0,43 т/рік, діоксиду вуглецю – 86  т/рік, НМЛОС – 0,088 т/рік, метану -  0,00023 т/рік, бенз(а)пірену – 0,0000000014 т/рік, діоксид титану – 0,0003 т/рік., кремнію діоксид аморфний (аеросил-175) - 0,0011 т/рік.
  9. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкт віднесений до 3 групи, який не взятий на державний облік та не має виробництва або технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.
  10. Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: Нові заходи не передбачаються, адже під час функціонування існуючого обладнання нормативи ГДВ досягаються в повній мірі.
  11. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: Не передбачаються, оскільки  природоохоронні заходи дотримуються у відповідності до вимог ст..10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».
  12. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають природоохоронному законодавству.
  13. Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди:  Житомирська обласна військова адміністрація: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова,1, (0412) 470857, e-mail: ztadm@apoda.zht.gov.ua
  14. Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.