Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Дата: 03.05.2024 14:40
Кількість переглядів: 65

Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина»  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виробничих майданчиків: зернотоку та тракторної бригади.

 1. Повне та скорочене найменування суб'єкта господарювання: Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина» (ПСП «Батьківщина»).
 2. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 32226442.
 3. Місцезнаходження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: Україна, 13611, Житомирська область, Бердичівський р-н (Ружинський  р-н), село Шпичинці, вулиця Першотравнева, тел. +380 (41) 389-53-43, e-mail: pavlova.batkivshina@ukr.net
 4. Місцезнаходження об'єкта/промислових майданчиків: Житомирська область, Бердичівський р-н (Ружинський  р-н), с. Шпичинці
 5. Мета отримання дозволу:  внесення змін до дозволу  – зміна кількісного та якісного складу викидів, поява нових джерел викидів (збільшення обсягів приймання та переробки зерна, встановлення нового сепаратору та ін.).
 6. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: зазначений об’єкт не підпадає під оцінку впливу на довкілля.
 7. Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Основна діяльність підприємства на виробничих майданчиках пов’язана з прийманням, переробкою та зберіганням зерна та обслуговуванням автотракторної техніки.. Викиди забруднюючих речовин здійснюються в атмосферне повітря: при операціях приймання, очистки, сушки, протруювання та перевантаження зерна, від опалювального обладнання, що працює на твердому паливі, зберігання палива в резервуарах, паливороздавальної колонки, металообробного та зварювального обладнання, в процесі роботи  електрогенератора.
 8. Відомості щодо видів та обсягів викидів: В атмосферне  повітря здійснюються викиди: заліза та його сполук (у перерахунку на залізо) – 0,018 т/рік, мангану та його сполук (у перерахунку на діоксид мангану) – 0,0005т/рік, ,речовин у вигляді суспендованих твердих частинок – 2,68 т/рік, оксиди азоту – 2,15  т/рік, аміаку – 0,000001 т/рік, азоту (1) оксид [N2О] – 0,00004 т/рік, сірки діоксид – 0,000003 т/рік, оксид вуглецю – 4,57 т/рік, діоксиду вуглецю – 1775  т/рік, НМЛОС – 0,016 т/рік, метану -  0,0004 т/рік, бенз(а)пірену – 0,0000000012 т/рік, діоксид титану – 0,00015 т/рік., кремнію діоксид аморфний (аеросил-175) - 0,00053 т/рік.
 9. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкт віднесений до 2 групи, який взятий на державний облік та не має виробництва або технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.
 10. Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: Нові заходи не передбачаються, адже під час функціонування існуючого обладнання нормативи ГДВ досягаються в повній мірі.
 11. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: Не передбачаються, оскільки  природоохоронні заходи дотримуються у відповідності до вимог ст..10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».
 12. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають природоохоронному законодавству. Величини викидів від стаціонарних організованих джерел не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів. За даними розрахунків розсіювання вміст забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на межі СЗЗ та в житловій зоні не перевищують гігієнічних регламентів повітря населених місць та відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України.
 13. Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди:  Житомирська обласна військова адміністрація: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова,1, (0412) 470857, e-mail: ztadm@apoda.zht.gov.ua
 14. Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора