Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

«Ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та її реалізація»: Держпраці закликає до участі в конкурсі

Дата: 14.05.2024 12:31
Кількість переглядів: 108

Фото без опису

Центральне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці закликає до участі в конкурсі «Ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та її реалізація». Його започаткували в Україні цього року з нагоди відзначення Дня охорони праці.

Це про роботодавців, які розуміють, що таке успішний бізнес з найпродуктивнішою командою професіоналів-однодумців. Якщо ви знаєте, як зробити команду такою, і ви вже це зробили чи намагаєтеся це зробити –  цей розділ для вас.

Для участі в конкурсі потрібно зробити кілька кроків:

1. Участь у конкурсі беруть юридичні та фізичні особи – підприємці всіх видів діяльності та форм власності з території всієї України, які дбають про ментальне здоров’я своїх працівників та запровадили або запроваджують психосоціальну підтримку працівників на робочому місці.

2. Для участі у конкурсі уповноважений представник роботодавця має зареєструватися та завантажити презентаційні матеріали: презентацію у форматі pdf та/або відеоролик у форматі mp4.

3. Реєстрація та завантаження матеріалів здійснюється з 28 квітня по 25 червня.

4. Для оцінки відповідності матеріалів заявленій темі Держпраці створюється журі за участю представників центральний органів виконавчої влади та сторін соціального діалогу. Мінімальна кількість членів журі – 7 осіб.

5. Після вивчення журі отриманих матеріалів на відповідність заявленій темі вони розміщуються на порталі та стають доступними для всіх бажаючих (без можливості завантаження) для розгляду та голосування. Голосування триватиме з 1 липня по 31 серпня включно.
6. Програми, що наберуть найбільшу кількість голосів, будуть відзначені дипломами Держпраці.

Для отримання більш детальної інформації про конкурс переходьте за посиланням: https://theartofsafety.dsp.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора