До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території населених пунктів Вчорайшенської сільської територіальної громади!

Дата: 30.01.2024 16:34

В умовах воєнного стану на території Вчорайшенської сільської територіальної громади  прийнято розпорядження голови Вчорайшенської сільської ради від 25.12.2023 № 109 «Про посилення контролю щодо повної  заборони  продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв, вироблених на спиртовій основі особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних  органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби».

Рекомендовано старостам старостинських округів Вчорайшенської сільської ради  на постійній основі  проводити відповідну роз'яснювальну роботу з  суб’єктами господарювання по виконанню вищезазначеного розпорядження.

НАГОЛОШУЄМО: продавати алкогольні напої у період запровадження воєнного стану дозволяється   ВИКЛЮЧНО  цивільному населенню. Продаж алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування людям у військовій формі – заборонено!