#ТиЯк?: У Житомирі відбувся фінальний психологічний тренінг в рамках проєкту «Жіноча єдність – сила для Перемоги!»

Дата: 01.01.2024 09:30

У переддень Різдвяних свят у Житомирі відбувся фінальний психологічний тренінг в рамках проєкту «Жіноча єдність – сила для Перемоги!» для жінок-членкинь родин військових.

Цей проєкт, організований за ініціативою громадської діячки та голови ГО “Мир на долоні” Ірини Гладкої, радниці начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я, став важливою опорою для жінок, які переживають відсутність своїх близьких через військову службу.

На тренінгу фахівчині Юлія Яремчук та Галина Перколаба-Якобчук поділилися порадами з учасницями про те, як зберігати спокій та жити без тривоги під час очікування повернення рідних з військових дій. Ці зустрічі виявилися не лише корисними з точки зору психологічної підтримки, але й стали місцем спільності й взаємодопомоги для жінок, які діляться схожими переживаннями.