Захворювання на сказ тварин прогресує…

Дата: 28.12.2023 11:48

Протягом 2023 року  у Вчорайшенській громаді виявлено 3 випадки захворювання на сказ тварин:

18 серпня  2023 року хворий на сказ собака с.Вчорайше,  Бердичівського району;

11 серпня 2023 року хвора на сказ телиця с.Чорнорудка,  Бердичівського району;

Останній випадок зафіксовано 28 грудня 2023 року хворий на сказ кіт с.Чорнорудка,  Бердичівського району;

На даний час  проводяться карантинні  заходи.

Ветеринарні спеціалісти проводять профілактичні заходи, щеплення тварин у Вчорайшенській громаді але на жаль, не розуміючи ризиків для свого здоров’я, є багато відмов власників тварин у проведенні даних заходів .
 Відповідно правил «Утримання домашніх тварин» громадянам необхідно щороку проводити профілактичні заходи (щеплення, дослідження, обробки тварин) щодо недопущення виникнення особливо небезпечних хвороб домашніх тварин: сказ, лейкоз, туберкульоз, сибірка тощо.

Дані заходи можна провести попередньо звернувшись за адресами: с.Вчорайше, вул. Спортивна 1, Вчорайшенська дільнична лікарня ветеринарної медицини тел. 0968165367 Приступнюк Галина Степанівна.

смт.Ружин вул.Паволоцька 153, Ружинське відділення Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, тел.
096-381-32-36 Вонсарівська Олена Болеславівна
096-708-81-32 Диркаченко Світлана Іванівна
Проводьте завчасно профілактичні заходи своїх домашніх тварин.

Бережіть себе та близьких, будьте обережні та здорові!