A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

У рамках програми #ПрозорістьТапідзвітність начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк особисто ознайомилася з ходом виконання робіт по будівництву даного укриття.

Дата: 28.12.2023 11:37
Кількість переглядів: 70

Відпускаючи своїх дітей на навчання, батьки мають бути впевненими, що ті знаходяться у безпеці. На Житомирщині органи влади усіх рівнів з перших днів повномасштабного вторгнення російської армії системно працюють над тим, щоб зберегти життя та здоров’я маленьких українців.

Серед усіх шкіл Бердичівської територіально громади лише один заклад не забезпечений власним укриттям, через що не може приймати дітей. Це – Гімназія №8, де наразі тривають роботи по будівництву нового сучасного укриття орієнтовною вартістю у 8 мільйонів гривень, яке здійснюються шляхом співфінансування з обласного та місцевого бюджетів.

У рамках програми #ПрозорістьТапідзвітність начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк особисто ознайомилася з ходом виконання робіт по будівництву даного укриття.

Директор Гімназії №8 Лідія Савченко розповіла, що роботи розпочалися у серпні цього року. Наразі практично завершено усі зовнішні роботи, укриття має простору залу, два виходи, два санвузли, кабінет медсестри, місце для зберігання питної води та продуктів, електрощитову. Підведені усі комунікації, наразі встановлюється станція біологічної очистки за ізраїльською технологією. Залишилося провести внутрішні роботи та розставити меблі, які вже є у наявності та зберігаються в приміщенні школи.

За словами директорки, є надія, що завершити підготовку укриття вдасться вже до кінця зимових канікул, і діти зможуть нарешті розпочати навчання у своїй школі. Начальник Бердичівської районної військової адміністрації подякувала кожному, хто доклав зусиль до будівництва укриття: батькам, вчителям, Житомирській обласній військовій адміністрації та депутатам Бердичівської міської ради.

«Ми всі розуміємо, наскільки важливими є наші діти для майбутнього України. І чітко усвідомлюємо своє найголовніше завдання: створити їм безпечні та комфортні умови для здобуття освіти. Гімназія №8 невдовзі буде мати сучасне та надійне укриття, яке стане першим укриттям, побудованим у Бердичівському районі в період війни. Це надзвичайно потужно і важливо» - зазначила Людмила Димидюк.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора