#СтопШахрай: Як уберегтися від кредитних шахраїв?

Дата: 01.11.2023 17:38

Шахраї можуть використовувати ваші паспортні дані, отримані через необачність або крадіжку, для оформлення кредиту на ваше ім’я. Якщо ви залишали свій паспорт без нагляду, розміщували скан-копії в мережі, втратили документи, будьте уважні до отримання офіційних листів про заборгованість.

Від кредитних шахраїв найкраще захищатися, дотримуючись простих правил. Ось кілька порад, як уберегтися від шахраїв:

🔹Ніколи не надавайте свої особисті дані (наприклад, номер паспорта, ІНН, банківські реквізити) незнайомим особам.

🔸Будьте обережні із “передплатою”. Шахраї можуть вимагати передоплату за оформлення кредиту.

🔹Досліджуйте кредитора.

🔸Читайте угоду уважно.

🔹Відмовтеся від нав’язливих пропозицій. Якщо вам активно “нав’язують” позику, це може бути ознакою шахрайства.

🔸Повідомляйте про підозрілу активність.

Пам’ятайте! Завжди слідкуйте за своєю особистою інформацією та будьте насторожі, особливо коли справа стосується вашого фінансового благополуччя.