Щодо пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 15.09.2023 09:52

Бердичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що на території Вчорайшенської сільської ради із 17 вересня по 18 вересня 2023 року  заплановано проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Для імунізації диких м'ясоїдних тварин здійснюється пероральна вакцинація шляхом розкладання принад з вакциною вручну по всій території мисливських угідь. Вакцина створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні, не викликає захворювання у молодих тварин.

Принади для пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин безпечні для людей і тварин, мають вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині принади знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до мешканців громади з розумінням віднестись до даного заходу та при виявленні принад — не брати їх руками, не переносити та не руйнувати.