ПРОТОКОЛ № 4

Дата: 04.09.2023 12:54

ПРОТОКОЛ № 4

засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих особами, які претендують взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади директора Бистріївської гімназії Вчорайшенської сільської ради

приміщення відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Вчорайшенської сільської ради

від 04 вересня 2023 року                                                                     11-00

ПРИСУТНІ:

1. ЗІНЕВИЧ Тетяна Василівна,  начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту, голова комісії;
  2. БОЙКО Наталія Василівна, спеціаліст І категорії з кадрової роботи відділу організаційного та правового забезпечення, секретар комісії.

Члени комісії:

1. ШУСТОВА Ганна Андріївна, начальник відділу організаційного та правового забезпечення;
  2. БАРВІНСЬКИЙ Кирило Сергійович, головний спеціаліст з методичної роботи відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту;
  3. ШОКАЛ Наталія Іванівна, директор Вчорайшенського ліцею, представник профспілкової організації;
  4. ВОЙТЮК Катерина Володимирівна, заступник директора Вчорайшенського ліцею, представник профспілкової організації;
  5. ЯКИМЕНКО Олена Василівна, вчитель початкових класів Бистріївської гімназії (дорадчий голос);
  6. КРАВЧУК Жанна Миколаївна, вчитель початкових класів Бистріївської гімназії (дорадчий голос).

Всього: 8 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Розгляд документів, поданих особами, які претендують взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади директора Бистріївської гімназії.

ІІ. Ухвалення рішення про допуск або відмову у допуску осіб, які претендують для участі у конкурсі.

ІІІ. Визначення дати проведення наступного засідання.

СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії Тетяну ЗІНЕВИЧ, яка проінформувала, що відповідно до Закону України «Про освіту», ст. ст. 38, 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», розпорядження сільського голови від 31 липня 2023 року № 66 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бистріївської гімназії Вчорайшенської сільської ради» було оголошено конкурс та розміщено на офіційному сайті Вчорайшенської сільської ради за електронною адресою: vchorayshenska-gromada.gov.ua, на сайті відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Вчорайшенської сільської ради, на сайті Бистріївської гімназії та опубліковано на сайті «Ружинська земля».

Секретаря конкурсної комісії Наталію БОЙКО, яка повідомила, що упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення, а саме з 31 липня 2023 року по 29 серпня 2023 року не найшло жодної заяви про участь у конкурсі.

ВИРІШИЛИ:

Конкурсна комісія: визнала конкурс таким, що не відбувся за відсутності заяв про участь у конкурсі.

Голосували: «за» - 6 (Зіневич Т.В., Бойко Н.В., Шустова Г.А., Барвінський К.С., Шокал Н.І., Войтюк К.В); «проти» — 0; «утримались» - 0.

Голова комісії:

Тетяна ЗІНЕВИЧ