Під час вступного слова до учасників Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад керівник Офісу Президента та головуючий заходу Андрій Єрмак наголосив, що усі представники різних рівнів та гілок влади мають працювати системн

Дата: 31.08.2023 17:18

“Поки Сили оборони звільняють територію України від російських окупантів, маємо забезпечити нормалізацію життя там, де це можливо”, - наголосив керівник Офісу Президента.

Одними з основних завдань Конгресу є вирішення проблем усіх громад, проте, як зазначив Андрій Єрмак, людям у прифронтових регіонах найскладніше.

Наразі у Херсонській області триває розробка нових свердловин, відновлення газо-, водопостачання, відбудова житла та соціальної інфраструктури в рамках ініціативи Президента “Пліч-о-пліч”.

Подробиці читайте за посиланням на сайті Конгресу.