A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Будівельники з Житомирщини в рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, відбудовують село Трифонівка Херсонської області.

Дата: 31.08.2023 11:23
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

⏱ Упродовж двох місяців десять бригад з Житомирської області працюють у населеному пункті, зосереджуючись на відновленні пошкоджених будинків та покрівель перед настанням холодів.

⏺ На вулицях Вільна, Миру, Степова, Підстанційна й Зелена будівельники відремонтували будинки, що зазнали пошкоджень через дії російської армії. Також завдяки майстерності будівельників, проводиться демонтаж зруйнованих дахів та відновлення покрівель. Для цього у село постачаються необхідні будівельні матеріали – шифер, брус та інші. Основна мета команди – завершити роботи до настання дощів та холодів.

🗣 Наша головна мета – завершити роботи до початку сезону дощів і холодів. Будівельники працюють на повну потужність: відновлюють покрівлі, роблять капітальний ремонт фасадів житлових будинків, здійснюють їх утеплення та оздоблення. Також ми здійснюємо заміну вікон і дверей у пошкоджених будинках.

⏺ Житомирські будівельники разом з місцевими жителями демонструють стійкість і важливість взаємодопомоги у темні часи війни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора