#Пліч_О_пліч Наша Херсонщина.

Дата: 13.07.2023 09:15

Архангельське, Заградівка, Трифонівка, Велика Олександрівка, Іванівка та десятки інших населених пунктів. Попри масштабні руйнування та знищену інфраструктуру, тисячі людей повернулися до своїх громад. До свого дому.

Це сотні родин з унікальними історіями, які їм довелося пережити через російську агресію. Це сотні родин, у яких росія забрала нормальне життя.

Проєкт «Пліч-о-пліч» повертає людям надію та віру на відновлення повноцінних умов для життя у своїх громадах. Вже у перших відбудованих оселях вирує життя, а на подвірʼях - дитячий гамір. Це найкраща оцінка нашої спільної роботи.

Відбудова – це спільна справа. Вдячний областям, які одразу ж підтримали ініціативу Президента.

Разом плануємо відновити понад 3,5 тисяч обʼєктів в деокупованих населених пунктах Херсонщини. Впевнений, що поширимо цей досвід й на інші постраждалі області.