У Бердичеві судитимуть наркодилерів: поліцейські направили до суду 4 обвинувальних акт щодо розповсюдження наркотиків та психотропу

Дата: 29.06.2023 12:38

За такі протиправні діяння обвинуваченимзагрожує до 12 років ув’язнення.

Незалежно один від одного чоловіки «заробляли» на розповсюдженні наркотиків на території райцентру шляхом так званих закладок. Таку незаконну діяльність оперативники кримінальної поліції викрили ще на початку року. Нині висновки експертів підтвердили, що у вилучених згортках містилися сильнодіюча психотропна речовина – PVP-сіль, амфетамін та канабіс.

Так, 26-річний житомирянин приїхав до Бердичева аби розповсюдити 173 пакетики амфетаміну.

18-ти та 27-ми річні бердичівляни поширювали солі. Тоді правоохоронці вилучили понад півтори сотні таких «доз».

А 39-річний житель Гришковецької громади збував канабіс.

Днями слідчі Бердичівського райвідділу поліції за погодженням з окружною прокуратурою ознайомили фігурантів проваджень з обвинувальними актами.

Старшому чоловікові інкриміновано ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України, а трьом іншим – незаконний збут наркотичних засобів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 ККУ).

Бердичівський районний відділ поліції