Понад 20 тонн гуманітарної допомоги зібрали бердичівляни для жителів Херсонщини

Дата: 20.06.2023 10:40

10 тонн питної води, по 4 тонни продуктів та різноманітного одягу, 3 тонни гігієнічних засобів, а ще – взуття, ліки, корм для тварин, гумові чоботи, постіль та 3 човна зібрали жителі громади для постраждалої від підриву греблі Каховської ГЕС Херсонщини. До збору долучилися працівники Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, комунальні установи, заклади освіти, громадські організації і небайдужі містяни.

Формування гуманітарного вантажу відбувалося біля КУ “Центр надання соціальних послуг” та тривало кілька годин. Участь у процесі завантаження взяли міський голова Сергій Орлюк, колектив та підопічні Центру, працівники КП “Бердичівтеплоенерго”, КНП “Бердичівська міська лікарня”, ліцею № 15. Окрім того, було залучено міні-навантажувач Bobcat МКП “Бердичівкомунсервіс”.

Щоб оплатити витрати на транспортування, міські Палац культури, музична школа та дитсадок № 27 зібрали 27,5 тисяч гривень.

Вже у вівторок, 13 червня, вантаж із Бердичівщини повинен прибути за призначенням – на багатостраждальну Херсонщину, яка пережила російську окупацію, а нині переживає екологічну катастрофу.

Висловлюємо щиру подяку кожному, хто не залишився осторонь та підтримав наших співвітчизників: жителям громади, приватним підприємцям, ГО “Пам’яті життя Бальзака та Ганської”, колективам закладів та установ! Сила українців – в єдності!

Нагадуємо, що наразі благодійну допомогу продовжують приймати кілька пунктів збору:

1. Гуманітарний центр БФ “Карітас Бердичів УГКЦ”, м. Бердичів, вул. Руська, 18. Тел.: 0684718208; 0634595257. З понеділка по п’ятницю – з 10:00 до 15:00.
  2. Офіс БФ “Карітас Бердичів УГКЦ”, м. Бердичів, вул. Садова, 3 (3 поверх). Тел.: 0684718208; 0634595257. З понеділка по п’ятницю – з 09:30 до 17:00.
  3. Храм св. Йосафата, УГКЦ, м. Бердичів, вул. Одеська, 19. З понеділка по суботу – з 08:30 до 09:30.
  4. Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади, м. Бердичів, вул. Вінницька, 10. Щодня, з 9:00 до 18:00. Тел.: 0634540994.Фото без опису
  5. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису