29 травня 2023 року відбудеться День донора.

Дата: 04.05.2023 11:38

Шановні жителі нашої громади!

29 травня 2023 року відбудеться  День донора.

До нас завітає Житомирський центр крові і просить долучитися до важливої справи — здати кров для Збройних сил України!

• Забір крові проходитиме за адресою: с.Вчорайше, вул. Каштанова 43, (приміщення амбулаторії, тел.0969064510)

• Хто може бути донором

✅ Вік від 18 років

✅ Вага від 50 кг

• Відсутність тимчасових або абсолютних протипоказів. Якщо вам властиві хронічні захворювання, ви приймаєте ліки — варто проконсультуватись з лікарем на місці.

❌ Протипокази: серцево-судиннізахворювання, захворювання печінки та нирок, хвороби органів дихання, цукровий діабет, ендокринні захворювання, онкологія, вірусні гепатити В і С, серйозні хірургічні втручання.

📝 З собою взяти:

✔️ Паспорт

• Ідентифікаційний код

❓ Як підготуватись

✔️ За 5 днів відмовитись від прийому ліків від болю, анальгетиків, аспірину, а також препаратів, що їх містять;

✔️ За 2 дні не вживати алкоголь;

✔️ За 1-2 години не курити;

• За 1 день виключити із раціону жирну, смажену, копчену, молочну їжу, тваринні жири, соління (інакше кров не пройде перевірку)

Здобуде перемогу Україна, повернуться Герої до рідні!

Шановні жителі нашої громади!

29 травня 2023 року відбудеться  День донора.

• Хто може бути донором

✅ Вік від 18 років

✅ Вага від 50 кг

📝 З собою взяти:

✔️ Паспорт

• Ідентифікаційний код

❓ Як підготуватись

✔️ За 2 дні не вживати алкоголь;

✔️ За 1-2 години не курити;

Здобуде перемогу Україна, повернуться Герої до рідні!