#Тияк?

Дата: 27.04.2023 14:15

Щоб програма охопила якомога більше людей, ми об’єднуємо навколо неї відомих українців з різних сфер. Наші лідери думок:
💌 ведуча та громадська діячка Маша Єфросиніна;
💌 співак Monatik;
💌 правозахисниця Олександра Матвійчук;
💌 співак Wellboy;
💌 директор інституту психічного здоров’я УКУ Олег Романчук;
💌 інфлюенсерка, підприємниця, засновниця «Школи онлайн-професій» Даша Квіткова;
💌 гендиректор Yasno Сергій Коваленко;
💌 голова «Освіторії» Зоя Литвин;
💌 письменник та співзасновник «The Village Україна» Марк Лівін;
💌 співзасновник Banda Agency Паша Вржещ.
90% громадян України за цей рік відчули симптоми тривожного розладу. Але більшість так і не отримала допомоги. Насамперед через власну пересторогу: «якось незручно», «мені ж не гірше за всіх», «нехай вже після перемоги», «час лікує».
Саме тому наші лідери думок розповідатимуть про програму, різновиди та можливості психологічної підтримки, корисні техніки самодопомоги, а ще ділитимуться власним досвідом. Вони з різних сфер: медіа, освіти, бізнесу, шоу-бізу. Але однаково мають авторитет, через який якомога більше людей повірять, що звертатися по допомогу й працювати зі своїм стресом — це відповідально і по-дорослому.
Спільно з першою леді Оленою Зеленською та міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком провели першу зустріч з амбасадорами. Звісно, почали її традиційним запитанням «Ти як?».