A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

У переддень великодніх свят Віталій Бунечко зустрівся із представниками духовенства

Дата: 14.04.2023 14:47
Кількість переглядів: 37

16 квітня віряни православної, греко-католицької та інших церков східного обряду святкуватимуть одне з найголовніших свят християнства – Воскресіння Христове. Напередодні великого церковного свята православних християн голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив проведення прийдешніх богослужінь спільно з представництвом обласної Ради Церков.


Як підкреслив очільник області, Житомирщина нині переживає важкі часи, тому питання безпеки кожного з нас повинна стояти на першому місці. Зважаючи на те, що наразі громади області живуть відносно мирно, не слід забувати про страшну війну, яку принесла на нашу землю росія.

«Війна триває, тому під час церковних свят слід дотримуватись вимушених обмежень воєнного часу. Зберігати спокій та не піддаватися на провокації. Своєю чергою, наші правоохоронці зроблять усе можливе для запобігання усім проявам провокацій та виникненню конфліктних ситуацій з релігійних питань», – наголосив Віталій Бунечко.

Також учасники зустрічі закликають усіх вірян дотримуватися обмежень, встановлених Радою оборони Житомирщини. Зокрема, тривалість комендантської години у нашій області залишається незмінною – з 00:00 до 05:00. Це означає, що протягом цього часу не можна перебувати на вулиці та у громадських місцях без документів, що посвідчують особу або спеціальних перепусток.

Своєю чергою, представники духовенства звертаються до мешканців області з проханням надати перевагу трансляціям богослужінь онлайн. Після завершення комендантської години, у храмах Житомирщини розпочнеться освячення великодніх кошиків.


Закликаємо усіх максимально дотримуватись правил безпеки на Великдень та не ігнорувати повітряних тривог і одразу пройти до найближчого укриття.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора