Рятувальники, поліцейські та соціальні служби нагадують мешканцям громад правила пожежної безпеки у побуті

Дата: 20.03.2023 17:08

Фото без описуФото без опису

Ружинські рятувальники спільно з співробітниками поліції, соціальними працівниками та службою у справах дітей, 20 березня 2023 року провели пожежно-профілактичне відпрацювання у населеному пункті Нова Чорнорудка, Вчорайшенської громади.   Інформаційно-роз’яснювальну роботу проведено з метою дотримання Правил пожежної безпеки в житловому секторі.
Під час рейду мешканцям приватних житлових будинків роз’яснили як безпечно обігрівати житло різними видами опалення: пічним, газовим чи електрообігрівом. На прикладах реальних пожеж рятувальники пояснили, як нехтування правилами експлуатації електропобутових приладів може призвести до втрати майна. Також надзвичайники нагадали порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Головний інспектор ВОНПР
Бердичівського РУ ГУ ДСНС України
у Житомирській області                                                                                        Сергій ГОМОНЮК