Завдяки співпраці та партнерським зв’язкам з Solidarity Fund PL in Ukraine Вчорайшенська громада отримала вагому підтримку у вигляді засобів енергоресурсів

Дата: 01.03.2023 17:40

Завдяки співпраці та партнерським зв’язкам з Solidarity Fund PL in Ukraine Вчорайшенська  громада отримала вагому підтримку у вигляді засобів енергоресурсів, а саме:
Пічки - 6 шт. вартістю 4472,28 злотих, та димова труба+коліно до димоходу- 6 шт. вартістю 12614,88 злотих.

Генератори 3.5 кВт - 4 шт. вартістю 6880,00 злотих які передані до адмінприміщень Бистріївського старостинського округу - 1шт., Малочернявського старостинського округу - 1 шт., Малонизгорецького старостинського округу - 1 шт., Вчорайшенська сільська рада адмінбудинок - 1 шт.
Генератор 5.5 кВт - 1 шт. вартістю 3357,90 злотих передано у адмінприміщення Роставицького старостинського округу,
Генератор 8 кВт - 1 шт. вартістю 4784,70 злотих у адмінприміщення Вчорайшенської сільської ради.
Відсьогодні жителі громади, включаючи дітей та молодь, можуть спокійно проводити дозвілля у теплих приміщеннях, а працівники громади забезпечувати життєдіяльність мешканців.
«Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща».