Проведено “Круглий стіл”

Дата: 07.02.2023 15:28

7 лютого на базі Вчорайшенської сільської ради проведено "Круглий стіл", за участю співробітників Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області, 21 ДПРЧ 2 ДПРЗ, ювенальної превенції, начальника відділу освіти, а також соціальних працівників. На порядок денного було винесено 6 питань, а саме:
1.Створення підрозділу місцевої пожежної охорони на території Вчорайшенської сільської ради.
2.Дотримання правил пожежної безпеки під час проведення опалювального сезону.
3. Проведення профілактичної роботи щодо попередження травмування та загибелі людей під час виявлення вибухо-небезпечних предметів.
4. Дотримання правил безпечного поводження на водних об’єктах в зимовий період.
5. Створення класів безпеки в навчальних закладах Вчорайшенської сільської ради.
6. Щодо роз’яснень вимог постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2013 № 440 «Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».
    Всі питання розглянуто, по кожному прийнято позитивне рішення щодо його вирішення.

Головний інспектор ВОНПР
Бердичівського РУ ГУ ДСНС України