Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2022 році

Дата: 05.05.2022 10:52

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС

в 2022 році

2 державний пожежно-рятувальний загін

Головного управління ДСНС України

у Житомирській області проводить конкурсний

відбір кандидатів для вступу  на денне

відділення у вищі навчальні заклади

ДСНС України.

Відбір проводиться за основними спеціальностями «Пожежна безпека»; «Цивільний захист» (термін навчання – 4 роки, освітній ступінь –«Бакалавр») до:

- Національного університету цивільного захисту України                    (м. Харків) вступ у м. Черкасах;

- Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України;

- Львівського державного університету безпеки життєдіяльності,

Для вступу необхідні результати з мультипредметного тесту – математика. В навчальних закладах проводиться конкурс тестів та приймається єдиний іспит з фізичної підготовки.

Також проводиться відбір до Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) (термін навчання 2,5 роки).

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, або закінчують середні навчальні заклади в                      2022 році, за станом здоров'я придатні до військової служби, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в пожежно-рятувальних підрозділах.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до 2  державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області за адресою:

м. Бердичів, вул. Шкіряників, 17

Телефон для довідок:  04143-(4-38-11, 5-04-32, 101, 0673936331)

При собі необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження.